Відповідальній бізнес - це УКРОРГСИНТЕЗ

Говорячи про відповідальний бізнес, зазвичай ми з задоволенням звітуємо про наших клієнтів, що реально піклуються про своїх працівників, навчаючи їх надавати першу невідкладну допомогу при виникненні непередбачуваної ситуації на робочому місті, вулиці чи вдома.

Збільшення кількості людей готових діяти, коли від правильних знань та навичок залежатиме життя людини в різних ситуаціях, це підвищення рівня безпеки для всіх оточуючих.

Ми з задоволенням розповідаємо про співпрацю з українським науково-виробничим підприємством «УКРОРГСИНТЕЗ». Компанія вже третій рік поспіль запрошує наших інструкторів проводити цикли навчань з невідкладної долікарської допомоги. Це свідчить, що керівництво компанії дає можливість своїм працівникам отримати необхідні знання та набути практичних навичок. Такі тренінги сприяють підвищенню рівня обізнаності працівників та створенню безпечних умов для праці. Головна мета проведених занять – навчити людей базовим елементам невідкладної долікарської допомоги до приїзду карети швидкої при виникненні форс-мажорної ситуації.

Все частіше маркером успішної компанії на ринку є її соціальна орієнтованість, відповідальність компанії по відношенню до своїх працівників та партнерів.

Ми кажемо велике «ДЯКУЄМО» компанії ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ», вони дійсно турбуються про безпеку робочого місця не на словах, а на ділі.

Фото з циклу навчально-практичних семінарів з першої допомоги згідно міжнародного протоколу BLS 2019: