Ми проведемо тренінг “Перша допомога у невідкладних станах”.

Тренінги актуальні:

  • для підприємств, де є підвищені виробничі ризики;
  • для підприємств, які дбають за розвиток персоналу, будують безпечне внутрішнє середовище;
  • для підприємств, які планують проводити процедури Due Diligence;
  • для працівників, які за внутрішнім регламентом мають вміти надавати першу допомогу на випадок виробничих аварій (нещасних випадків);
  • для персоналу, які працюють у місцях масового скупчення людей;
  • для фахівців, які за законодавством зобов’язані за потребою надавати першу допомогу;
  • для персоналу охоронних компаній, внутрішніх служб безпеки, персональних охоронців (bodyguards);
  • для медичних працівників та рятувальників;
  • для батьків малолітніх дітей, для родин, на утриманні яких є хворі і літні люди;
  • для водіїв.

Ми посилимо позиції керівників Вашого бізнесу у сферах «Гігієна та безпека праці», «Організація та умови праці», «Оцінка та управління екологічними та соціальними ризиками і впливами на підприємстві». Таким чином ми сприяємо підвищенню ціни Вашого бізнесу та його інвестиційної привабливості. Сталася виробнича аварія, нещасний випадок, раптове погіршення стану? Годі вагатися, час діяти! Впевнено і без страху. Надання першої допомоги у перші, дійсно «золоті» хвилини рятує життя у 85%. Ми навчимо Ваш персонал як це робити.

Під час такого навчання персонал отримує ні з чим незрівнянний практичний досвід. Досвід довіри і приємних відкриттів, що колега з «відділу продаж» завтра здатний буде врятувати життя колезі з «відділу логістики». Це вже особиста площина відносин у колективах. Такі тренінги реально формують командний дух і підживлюють мотивацію людей без застосування штучних прийомів. Вони дають стійкий тривалий ефект. Ви ж та власники бізнесу зменшуєте свої ризики.

У час медичної реформи такі навички набувають неабиякої актуальності. На важливість опанування ними наголошує вітчизняне МОЗ. У світі немає системи охорони здоров’я, яка здатна надати спеціально навчених працівників у перші хвилини надзвичайної ситуації. Очевидно – персональні навички рятування життя переоцінити важко.

Кожен з наших тренінгів може адаптуватись під схему роботи та потреби саме вашої організації.

Базові пропозиції групових тренінгів в розрахунку на 10 людей

Ціни на тренінги вказано з урахування умов в конкретних пропозиціях. Додаткові витрати (транспортні, індивідуальні побажання тощо) не включено у вартість і мають оговорюватись окремо. Деталі і консультації ви можете отримати від нас у будь-який момент.

Потрібно допомога з вибором чи може є якісь додаткові питання?