01Лют/20
Навички надання домедичної допомоги та державна сертифікація (11.03.2020)

Навички надання домедичної допомоги та державна сертифікація (11.03.2020)

На сьогодні в Україні домедична допомоги до прибуття бригади невідкладного реагування практично не надається, тим самим зводячи нанівець в багатьох випадках шанси постраждалого на виживання. Отже, є важливим формувати у працівників підприємств,Read More…

01Лют/20
Співпраця з ДП ГНМЦ

Співпраця з ДП ГНМЦ

З радістю повідомляємо, що Тренінг-центр “AID BROTHERS” розпочав співпрацю з “Головним навчально-методичним центром з охорони праці” за адресою: Київ вулиця Вавілова 10-А. Інструктори нашої команди будуть проводити семінари та тренінги з домедичноїRead More…

09Гру/19
Відповідальній бізнес - це УКРОРГСИНТЕЗ

Відповідальній бізнес – це УКРОРГСИНТЕЗ

Говорячи про відповідальний бізнес, зазвичай ми з задоволенням звітуємо про наших клієнтів, що реально піклуються про своїх працівників, навчаючи їх надавати першу невідкладну допомогу при виникненні непередбачуваної ситуації на робочому місті тощо.

25Жов/19
"Нащадки Вільних" нонстоп - Фастів

“Нащадки Вільних” нон стоп – Фастів

В рамках проекту Українського Легіону “Нащадки Вільних 2.0. Домедична допомога”, що відбувається у співпраці з Управлінням НПВ КОДА тренери проекту “Aid Brothers” на волонтерських засадах продовжують цикл занять, що було розпочато минулого року з вчителями предмету “Захист вітчизни”.

06Жов/19
З війни до миру

З війни до миру

В рамках проекту “Нащадки Вільних. Герой моєї землі”, що проводиться при співпраці з Управлінням НПВ КОДА тренери “Aid Brothers” долучилось, як складова заходу “З війни до миру. Повернення”, що проводила ГС “Федерація ГО учасників АТО/ООС Київщини”.