Олексій КавлакМи продаємо безпеку

Aid Brothers навчає надавати першу допомогу і рятувати життя до прибуття медиків.
Ми проводимо захоплюючі інтерактивні групові тренінги.

Aid Brothers зменшить Ваші виробничі ризики. Ми максимально позбавимо Вас від неприємностей з державними органами на випадок виробничих аварій і травм.

Наша місія

Ми робимо робоче середовище більш безпечним і зменшуємо еко-соціальні ризики корпоративного бізнесу.

Наша ціль

Зменшити ризики для життя через вміння людей впевнено і без страху надати першу допомогу оточуючим.

Наше бачення

Aid Brothers партнер, з яким приємно мати справу.

Команда

Aid Brothers – команда сертифікованих досвідчених професійний тренерів First Aid, які притримуються єдиного бачення і прагнуть до загальної мети.

Чому таке навчання доцільне?

а) травми на виробництві:

За даними ФССУ лише у І кварталі 2019 року зареєстровано 1.212 нещасних випадків на виробництві (з них 90 – смертельних).
Серед причин переважають, ті, які залежали від самої організації  – 63,1 %. Таким чином, у 60 випадках зі 100 відповідальність перекладалася на Керівника.

б) аварії на дорогах:
За даними НПУ у 2018 рік відбулося більше 24.000 аварій, де є постраждалі особи. З них 3.350 людей загинули.
Якби люди вміли і не боялися надати першу домедичну допомогу більшість постраждалих вдалося б врятувати чи значно зменшити незворотні втрати здоров’я за отриманих травм.

в) невміння надати першу допомогу, коли людині стало погано:

Щороку до лікарні не встигають доставити близько 150.000 постраждалих. З них 60.000 – це люди, які померли від раптових серцево-судинних захворювань і 90.000 – від травм.
Основна причина такого – дефіцит навичок у населення України. Вміють це робити не більше 8% людей (без медичної освіти).

Критика досвідом: У деяких країнах Європи до реформи першої допомоги від травм гинуло близько 50-60% постраждалих. Після прищеплення простим людям навичок першої допомоги – цей показник впав до 6%.

Питання охорони праці є одним з аспектів, що впливають на капіталізацію компаній. Вони враховуються незалежним аудитом у рамках підготовки до процедур Due Diligence. Це має значення, коли виникає потреба у впровадженні недостаючи процедур чи покращення певних позицій.

Глобальні Цілі Сталого Розвитку (UNDP) є викликом сьогодення. Дотримання принципів Сталого Розвитку є системною умовою доступу до недорогих фінансових ресурсів, програм, технологій та успіху у розширенні зовнішнього партнерства.

Ми сприяємо успішності реалізації внутрішніх політик екологічної та соціальної відповідальності.

Ми надамо Вам додаткових аргументів у переконанні інвесторів (акціонерів, кредиторів) у здатності Вашого бізнесу дотримуватися глобальних цінностей.

Наші тренінги органічно доповнять і предметно пожвавлять Ваші внутрішні заходи (Team Building, Workshop, корпоративи).

Хто ми?

Ми – проект, який об’єднує професійних сертифікованих досвідчених тренерів з надання першої допомоги.

Наші колеги набували польового досвіду протягом 4-х років (в т.ч. в зоні проведення АТО/ООС) і мають чималий підтверджений успішний досвід.

Нас турбує низький рівень обізнаності населення України як надати першу домедичну допомогу. І ми не можемо спокійно спостерігати, що за рівнем смертності у невідкладних станах Україна займає перші позиції у Європі. Ми сповнені надії, що корпоративний бізнес в Україні стане драйвером змін на краще.

Наша методика відповідає нормам Міністерства охорони здоров’я України, міжнародним протоколам (Basic Life Support, Тactical Emergency Casualies Care).

Ми маємо підстави пишатися тим, що наша робота позитивно оцінюється не лише в Україні. Наші тренери приймали участь у реалізації міжнародних гуманітарних проектів (у тому числі за підтримки Уряду США)

Ми вирішили консолідувати наші здібності і досвід в єдиному проекті. Тому об’єдналися навколо єдиної мети і спільних цінностей.

Зразок сертифікату Наші конкурентні переваги

• Видаємо державний сертифікат.
• Ми маємо успішний підтверджений досвід. Ми набували його не в комфортних офісних умовах. Наші тренери врятували не один десяток життів.
• Наші тренери сертифіковані у належний спосіб.
• Наші тренери приймали участь у міжнародних проектах (в т.ч. за підтримки Уряду США).
• Ми маємо системне розуміння специфіки корпоративного бізнесу і різниць у подачі матеріалу в залежності від рівня персоналу. Ми шануємо цінності і особливості корпоративної культури Клієнта.
• Ми працюємо по всій країні (в т.ч. на Донбасі).
• Наші програми і методики відповідають чинним вітчизняним вимогам.
• Ми працюємо відкрито і прозоро.
• Ми не нав’язуємо готових схем, але враховуємо конкретні карти ризиків і побажання Клієнта.
• Ми не маємо обмежень за кількістю цільової аудиторії.
• Ми більше показуємо, ніж говоримо. І переконуємося у тім, що слухач може самостійно виконати ту чи іншу дію.
• У нас відмінна методична майстерність і навички утримання уваги аудиторії протягом всього заняття.

Ми переконані – базові навички першої допомоги врятують не одну тисячу людей.

Ваші працівники заслуговують на те, щоб їх навчили як рятувати життя оточуючих.

Це реально досяжна мета !

Нас рекомендують